fotogaléria

fotogaléria produktov – maskáčové kraťasy

Nachádzate sa vo fotogalérii krátkych nohavíc, bermudov 3/4 a kapri nohavíc, teda „kraťasov“ Táto fotogaléria zobrazuje aj tak len časť produktov, ktoré ponúka naša spoločnosť. Pre všetko oblečenie ktoré ponúkame, navštívte náš eshop kliknutím na obrázok vedľa e-shop VSTUP do ESHOPU.

kraťasy eshop
kraťasy VSTUP do ESHOPU

Pánske, dámske a detské kraťasy sú vhodným oblečením do teplých a horúcich dní, ale aj na rôzne aktivity ako prechádzky v prírode, rodinné výlety, práce v záhrade, dokonca sú vhodné aj do neformálnej spoločnosti a rôzne iné., Na výber ponúkame hlavne z prírodných materiálov, úpletové, pleteninové, alebo z hrubšieho materiálu, z tkaniny. Máme klasické jednofarebné prevedenia, s potlačou, z nápismi, alebo aj maskáčové, medzi najobľúbenejšie camouflage vzory patria : woodland, metro, softwood, khaki, 3E kryptek mandrake, highlander, 3D realtree dubový les, taktical a mnohé iné zaujímavé, štýlové a elegantné vzory … Pre viac informácii o produktoch a pre celý sortiment navštívte náš e-shop.

naša ďalšia zaujímavá ponuka pre Vás …

Okrem krátkych nohavíc, teda kraťasov máme v ponuke aj dlhé letné nohavice, z ľahkých a vzdušných materiálov, vhodné do horúcich letných dní, ale aj iné oblečenie pre ženy, mužov, deti ale aj seniorov, napr., maskáčové oblečenie, alebo jednoducho maskáče taktiež máme bundy a kabáty na prechodné a zimné obdobie, nohavice zateplené na zimu, alebo aj na leto, tepláky a mikiny z bavlnených úpletov, dámske elastické legíny zvýrazňujúce ladné ženské krivky, potom ešte vesty na leto, taktické vesty ideálne pre taktické airsoftové hry, vesty pre rybárov a poľovníkov, svetre na zimu, ale aj extravagantné maskáčové spodné prádlo. Ako vidíte je  z čoho vyberať. Vstúpte k nám do eshopu a vyberte si tie svoje maskáče.

 

Pánske kraťasyKraťasy pánskeKraťasy pánskeKraťasy pánskeKraťasy pánskeKraťasy pánske

 

Kraťasy pánskeKraťasy pánskeKraťasy pánske

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Okrem pánskych krátkych nohavíc máme samozrejme aj dámske a detské letné nohavice. Teda ponúkame aj rôzne iné produkty ako dámske kraťasy, detské maskáče a outdoor oblečenie do prírody. Okrem už spomínaných maskáčových odevov máme aj doplnky k maskáčom a to konkrétne : šiltovky a čiapky, na zimu rukavice a kukly, klobúky a šatky a mnohé iné. Ale okrem odevov predávame aj iný bytový textil, konkrétne obrusy a prestieranie na stoly, kuchynské alebo do reštaurácií, závesy a záclony do kuchyne, či do spálne, posteľné obliečky a návliečky a samozrejme aj v poslednej dobe veľmi hľadané návleky na stoličky a sedačky. Do prírody máme nielen outdoor oblečenie, ale aj outdoor vybavenie, teda aj vreckové nože, lovecké nože, ďalekohľady, kresadlo na založenie ohňa na večerný táborák, kempové stoly a stoličky, vojenské stany a spacáky, karimatky a lampáše pred stan, univerzálne čelovky alebo aj multifunkčné baterky so solárnym nabíjaním, kompas aby ste nezablúdili v lese a ešte mnohé iné. Takže ako vidíte máme širokú ponuku ale výber je len na Vás Smile-tpvgames.gifSmile-tpvgames.gif

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.